Ubercart Webform Integration (7.x-3.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය
