Ubercart Webform Integration (7.x-3.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Quantity
sl: Količina

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Label
sl: Oznaka

en: Width
sl: Širina
