Ubercart Webform Integration (7.x-3.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Label
ug: بەلگە

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش
