Who Bought What - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Date
cs: Datum

en: Total
cs: Celkem

en: Email
cs: E-mail

en: Qty
cs: ks

en: Price
cs: Cena

en: Phone
cs: Telefon
