Who Bought What - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Date
uk: Дата

en: Total
uk: Всього

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Qty
uk: К-ть

en: Price
uk: Ціна

en: Model
uk: Модель

en: Phone
uk: Телефон

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра
