Who Bought What - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Total
vi: Tổng

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Qty
vi: SL

en: Price
vi: Giá

en: Model
vi: Mô hình

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng
