Who Bought What - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Date
et: Kuupäev

en: Total
et: Kokku

en: Email
et: E-kiri

en: Qty
et: Kogus

en: Price
et: Hind

en: Model
et: Mudel

en: Phone
et: Telefon

en: LName
et: Perenimi

en: FName
et: Eesnimi

en: HowPay
et: Maksmisviis

en: Choose a product
et: Vali toode

en: Choose a product.
et: Vali toode.

en: Who Bought What
et: Kes mida ostis
