UC Wish List (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Remove
az: Çıxart

en: Search
az: Axtarış

en: Search keywords
az: Açar söz axtarışı

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: Anonymous
az: Anonim

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın
