UC Wish List (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: Search
bg: Търси

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: Active
bg: Активен

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Expired
bg: Изтекли

en: Your item(s) have been updated.
bg: Продукта ви беше обновен.

en: Qty.
bg: Кол.

en: Products
bg: Продукти

en: Saved addresses
bg: Запазени адреси

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
bg: Съжаляваме, но този продукт не е в наличност към момента.
