UC Wish List (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Search
ca: Cerca

en: Search keywords
ca: Termes de cerca

en: User
ca: Usuari

en: Active
ca: Actiu

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Expired
ca: Caducat

en: Your item(s) have been updated.
ca: S'han actualitzat els vostres articles.

en: Qty.
ca: Quantitat

en: Products
ca: Productes
