UC Wish List (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Search
ka: ძიება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა
