UC Wish List (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ
