UC Wish List (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Search
lv: Meklēt

en: Search keywords
lv: Meklējamie atslēgvārdi

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Your item(s) have been updated.
lv: Jūsu pasūtījums tika atjaunots.

en: Qty.
lv: Skaits

en: Products
lv: Preces

en: Saved addresses
lv: Saglabātās adreses
