UC Wish List (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
