UC Wish List (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Remove
vi: Xoá

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Total
vi: Tổng

en: User
vi: Người dùng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Add to cart
vi: Thêm vào giỏ hàng

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Expiration date
vi: Ngày hết hạn

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Your item(s) have been updated.
vi: Hàng hóa của bạn đã được cập nhật.

en: Qty.
vi: SL.

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Saved addresses
vi: Các địa chỉ đã lưu
