UC Wish List (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Private
af: Privaat

en: Subject
af: Onderwerp

en: Remove
af: Verwyder

en: Wishlist
af: Wenslys

en: Wish lists
af: Wenslyste

en: Search
af: Soek

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Send
af: Stuur

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Order
af: Bestelling

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte
