UC Wish List (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Private
ar: خاص

en: Subject
ar: الموضوع

en: Remove
ar: حذف

en: Search
ar: بحث

en: Message
ar: الرسالة

en: Search keywords
ar: الكلمات المفتاحية للبحث

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Send
ar: أرسل

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Order
ar: الترتيب

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات
