UC Wish List (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Search
ast: Guetar

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Send
ast: Unviar

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Order
ast: Orde

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
