UC Wish List (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Order
bn: ক্রম

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
