UC Wish List (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས
