UC Wish List (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Send
bs: Pošalji

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Order
bs: Poredak

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Products
bs: Proizvodi
