UC Wish List (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Subject
cy: Testun

en: Remove
cy: Symud

en: Search
cy: Chwilio

en: Message
cy: Neges

en: Total
cy: Cyfanswm

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Active
cy: Gweithredol

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Send
cy: Anfon

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Order
cy: Trefn

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Your item(s) have been updated.
cy: Mae eich eitem(au) wedi eu diweddaru

en: Qty.
cy: Nifer

en: Products
cy: Nwyddau
