UC Wish List (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: Remove
eo: Forigu

en: Search
eo: Serĉu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Send
eo: Sendu

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Order
eo: Ordo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
