UC Wish List (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Private
et: Privaatne

en: Subject
et: Teema

en: Remove
et: Eemalda

en: Wishlist
et: Soovide nimekiri

en: Wish lists
et: Soovide nimekiri

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: Search keywords
et: Otsingu võtmesõnad

en: Total
et: Kokku

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Recipients
et: Saajad

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Send
et: Saada

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Order
et: Järjestus

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Your item(s) have been updated.
et: Sinu toote(d) on uuendatud.

en: Qty.
et: Tk

en: Product
et: Toode

en: Products
et: Tooted

en: Saved addresses
et: Salvestatud aadressid

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
et: Vabandame, kuid see toode ei ole praegu saadaval.
