UC Wish List (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Private
eu: Pribatua

en: Subject
eu: Gaia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Send
eu: Bidali

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Order
eu: Ordena

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak
