UC Wish List (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Private
fi: Yksityinen

en: Subject
fi: Aihe

en: Remove
fi: Poista

en: Wishlist
fi: Toivelista

en: Search
fi: Etsi

en: Message
fi: Viesti

en: Search keywords
fi: Hakusanat

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Active
fi: Voimassa

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: Send
fi: Lähetä

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Order
fi: Järjestys

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Your item(s) have been updated.
fi: Tuotteet on päivitetty.

en: Qty.
fi: Määrä

en: Product
fi: Tuote

en: Products
fi: Tuotteet

en: Saved addresses
fi: Tallennetut osoitteet
