UC Wish List (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Total
ga: Iomlán

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Order
ga: Ordú

en: Product
ga: Táirge
