UC Wish List (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Private
hr: Privatno

en: Subject
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: Wishlist
hr: Lista želja

en: Wish lists
hr: Liste želja

en: Search
hr: Pretraga

en: Message
hr: Poruka

en: Search keywords
hr: Ključne riječi pretraživanja

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: Active
hr: Aktivno

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Send
hr: Pošalji

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Order
hr: Redoslijed

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Qty.
hr: Količina

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Purchase
hr: Prodaja

en: Saved addresses
hr: Sačuvane adrese
