UC Wish List (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր
