UC Wish List (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: Remove
jv: Buwang

en: Search
jv: Goléki

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: Recipients
jv: Penerima

en: Send
jv: Kirim

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Order
jv: Urutan

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan
