UC Wish List (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Private
kk: Жеке

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Search
kk: Іздестіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
