UC Wish List (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Remove
km: យកចេញ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Order
km: លំដាប់

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
