UC Wish List (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Private
ku: تایبەت

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Send
ku: بینێره‌

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Order
ku: ڕیز

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
