UC Wish List (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Active
mk: Активно

en: Anonymous
mk: Анонимен
