UC Wish List (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Private
mn: Хувийн

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Send
mn: Илгээх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Order
mn: Дараалал

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
