UC Wish List (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Private
ne: निजि

en: Subject
ne: विषय

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
