UC Wish List (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Remove
nn: Fjern

en: Search
nn: Søk

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Your item(s) have been updated.
nn: Varen(e) er oppdatert.

en: Qty.
nn: Mengd

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: Saved addresses
nn: Lagra adresser
