UC Wish List (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Remove
os: Схаф

en: Search
os: Агуырд

en: Message
os: Хъусинаг
