UC Wish List (7.x-1.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Search
se: Oza

en: User
se: Geavaheaddji

en: Order
se: Diŋgo
