UC Wish List (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Subject
si: කාරණය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Wishlist
si: බලාපොරොත්තු ලැයිස්තුව

en: Wish lists
si: බලාපොරොත්තු ලැයිස්තු

en: Search
si: සොයන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Order
si: පිලිවෙල
