UC Wish List (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Remove
sl: Odstrani

en: Search
sl: Išči

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Send
sl: Pošlji

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Order
sl: Vrstni red

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
