UC Wish List (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Private
sv: Privat

en: Subject
sv: Ämne

en: Remove
sv: Ta bort

en: Wishlist
sv: Önskelista

en: Wish lists
sv: Önskelistor

en: Search
sv: Sök

en: Message
sv: Meddelande

en: Search keywords
sv: Nyckelord för sökning

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Active
sv: Aktiv

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: Send
sv: Skicka

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Order
sv: Ordning

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Your item(s) have been updated.
sv: Dina artiklar har uppdaterats.

en: Qty.
sv: Antal

en: Product
sv: Vara

en: Products
sv: Varor

en: Purchase
sv: Köp

en: Saved addresses
sv: Sparade adresser

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
sv: Ursäkta, den artikeln kan inte köpas just nu.
