UC Wish List (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Remove
th: เอาออก

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: Send
th: ส่ง

en: Order
th: เรียงตาม

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Your item(s) have been updated.
th: รายการของคุณได้รับการอัพเดทแล้ว

en: Products
th: รูปสินค้า
