UC Wish List (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Private
tr: Özel

en: Subject
tr: Konu

en: Remove
tr: Kaldır

en: Wishlist
tr: Dilek listesi

en: Search
tr: Ara

en: Message
tr: İleti

en: Search keywords
tr: Anahtar sözcükleri ara

en: Total
tr: Toplam

en: User
tr: Kullanıcı

en: Active
tr: Etkin

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: Send
tr: Gönder

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Order
tr: Sıralama

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Your item(s) have been updated.
tr: Ürünleriniz güncellendi.

en: Qty.
tr: Adet.

en: Product
tr: Ürün

en: Products
tr: Ürünler

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Saved addresses
tr: Kaydedilmiş adresler

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
tr: Üzgünüz, bu ürün şu anda satışta değil

en: Expiry date
tr: Bitiş tarihi
