UC Wish List (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Private
ur: نجی

en: Subject
ur: موضوع

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Message
ur: پیغام

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
