UC Wish List (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Private
id: Privat

en: Subject
id: Judul

en: Remove
id: Hapus

en: Wishlist
id: Daftar harapan

en: Wish lists
id: Daftar permintaan

en: Search
id: Pencarian

en: Message
id: Pesan

en: Search keywords
id: Kata kunci pencarian

en: User
id: Pengguna

en: Active
id: Aktif

en: Recipients
id: Penerima

en: Add to cart
id: Masukkan keranjang

en: Send
id: Kirim

en: Anonymous
id: Anonim

en: Order
id: Urutan

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Your item(s) have been updated.
id: Produk sudah diupdate

en: Product
id: Produk

en: Products
id: Produk
