UC Wish List (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Private
it: Privato

en: Subject
it: Oggetto

en: Remove
it: Elimina

en: Wishlist
it: Lista dei desideri

en: Wish lists
it: Liste dei desideri

en: Search
it: Cerca

en: Message
it: Messaggio

en: Search keywords
it: Chiavi di ricerca

en: Total
it: Totale

en: User
it: Utente

en: Active
it: Attivo

en: Recipients
it: Destinatari

en: Add to cart
it: Aggiungi al carrello

en: Send
it: Invia

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Order
it: Ordina

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Expiration date
it: Data di scadenza

en: Your item(s) have been updated.
it: Gli articoli sono stati aggiornati.

en: Qty.
it: Qtà.

en: Product
it: Prodotto

en: Products
it: Prodotti

en: Purchase
it: Totale ordine

en: Saved addresses
it: Indirizzi salvati

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
it: Siamo spiacenti ma attualmente non è possibile acquistare questo articolo.
