UC Wish List (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Remove
ja: 削除

en: Search
ja: 検索

en: Search keywords
ja: 検索キーワード

en: Total
ja: 合計

en: User
ja: ユーザー

en: Active
ja: アクティブ

en: Add to cart
ja: カートに入れる

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Your item(s) have been updated.
ja: 商品を更新しました。

en: Qty.
ja: 数量

en: Products
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Saved addresses
ja: 記録済みの住所

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
ja: 申し訳ございませんが、現在その商品をご購入いただくことができません。
