UC Wish List (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Private
lt: Privatus

en: Subject
lt: Tema

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Wishlist
lt: Pageidavimų sąrašas

en: Wish lists
lt: Pageidavimų sąrašai

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: Search keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Active
lt: Aktyvus

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Send
lt: Siųsti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Order
lt: Tvarka

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Your item(s) have been updated.
lt: Elementas (-ai) atnaujintas.

en: Qty.
lt: Vnt.

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Saved addresses
lt: Išsaugoti adresai

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
lt: Atiprašome, bet šiuo metu šios prekės pirkti negalima.
