UC Wish List (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Private
oc: Privat

en: Subject
oc: Objècte

en: Remove
oc: Levar

en: Search
oc: Recercar

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Active
oc: Actiu

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Send
oc: Mandar

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Order
oc: Òrdre

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Qty.
oc: Qtat.

en: Product
oc: Produit
